Dátum: 05. 04. 2017, 11:53
Od: Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia
Komu: Ivana.Pavlovska@mhsr.sk
Predmet: Žiadosť o prešetrenie poradne Spoločnosti ochrany spotrebiteľov (S.O.S.) v Bratislave

Dňa 05. 04. 2017 o 10:12 kontaktoval telefonicky Spotrebiteľské Centrum n.o. občan s otázkou, kde sa v Bratislave nachádza poradňa pre spotrebiteľov.

Nakoľko dnes (streda) neposkytujeme osobne poradenstvo v BA bol odporučený na poradňu platenú z verejných zdrojov vrámci poskytnutej dotácie podľa zoznamu na www.mhsr.sk prevádzkovanú Spoločnosť ochrany spotrebiteľov (S.O.S.), Poprad údajne na ulici Gorkého 4 811 09 Bratislava (kancelária č. 610).

O 11.35 hod. volal občan opätovne – celkom napalený – nakoľko je údajne budova na Gorkého 4 v rekonštrukcii a nie je možné sa tam dostať.

Žiadam o vysvetlenie vzniknutej situácie a prípadne zverejnenie riadnej adresy – podrobnej inštrukcie kde sa občania môžu obracať na spotrebiteľské združenia platenie zo štátneho rozpočtu.

Vybavené dňa: 11.04.2017, 11:30
Od: Ivana.Pavlovska@mhsr.sk
Komu: Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia
Predmet: RE: Žiadosť o prešetrenie poradne Spoločnosti ochrany spotrebiteľov (S.O.S.) v Bratislave

ďakujeme za Váš podnet. Dovoľujeme si Vám oznámiť, že jedno z kontaktných miest združenia, ktoré získalo dotáciu v rámci podpory poradenstva a mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov v Bratislavskom kraji a Trnavskom kraji na rok 2017, sídli na adrese Grösslingová 4, 811 09 Bratislava, nie Gorkého 4, ako bolo pôvodne uvedené na webovom sídle MH SR. Ide o omyl, ktorý sme vďaka Vášmu promptnému upozorneniu odstránili. Za vzniknuté nedorozumenie sa ospravedlňujeme. Aktuálne je už na webovom sídle MH SR uverejnený správny údaj.

Zapoj sa do diskusie

Napíšte svoju prezývku pod ktorou zverejníme váš komentár

Vašu emailovú adresu nebudeme zreverjňovať